Deviant Login Shop  Join deviantART for FREE Take the Tour
Group Info Group Founded 8 Years ago Statistics 62 Members
6,776 Pageviews67 Watchers

Favourites

Latest Favourite Artists

Visitors

You're not here because you're not logged in
 • :iconsalahmahdi74:
  salahmahdi74
  Visited here 1 week, 3 days ago
  Isn't a member
 • :iconnitehawk12:
  nitehawk12
  Visited here Mar 22, 2014, 5:14:51 PM
  Isn't a member
 • :iconmari-yes:
  mari-yes
  Visited here Mar 22, 2014, 4:43:14 PM
  Isn't a member
 • :iconprocrastin:
  Procrastin
  Visited here Mar 9, 2014, 4:30:03 PM
  Isn't a member
 • :iconthe-snow-queen334:
  The-Snow-Queen334
  Visited here Mar 4, 2014, 4:25:08 PM
  Isn't a member

Group Info

Welcome to our deviantart group : " Albanians" DA!
Group
Founded 8 Years ago
May 23, 2005

Location
Europe

Group Focus
Regional

62 Members
67 Watchers
6,776 Pageviews
Daily Pageviews
Fillojm, me grupin e shqiptarve mbare boten :D
Per tu kyqur ne grup, shtypni "join this group" ndersa per te shtuar ndonje forografi apo punim materialik atehere duhet te beni submit deviation!

Ju faleminderojme per mundin dhe kontributin :)
More Journal Entries

Deviants

Newest Members

Affiliates

:iconmuslimz:

Active Members

Comments


Add a Comment:
 
:iconlessthanone:
yo omg hide this.. >.>
Reply
:iconbaisenique:
Tung! Tung! Shqipe!
Reply
:iconplloshtani:
qenkan shterrur krijimet kendej?!. uhh!
uroj te shperthejne serish?! :)
Reply
:iconk3da:
e harrove fare DA :D
Reply
:iconplloshtani:
pershendetje albanian! Si po ja kalon mire? Si te ecin punet mire?
te uroj te jesh sa me mire dhe me fat
Reply
:iconalbanians:
flmd plloshtani, ne jemi grupi i shqipėtarėve nė DeviantART, dhe ti je njė pjesė e kėtij grupi!
Reply
:iconplloshtani:
Rrofshj miku im albanian! Shjpresoj qe fjalet e tua te jene ne mend te Perendise. Shpresoj t'i japem sa me shume ritem dhe nje jehone artistike, qe me vone te lere nje gjurme te shendoshe...

Respekte
Reply
:iconalbanians:
asgje ja, te flmd per +fav, etj :) mir se vjen ne klubin tonė
Reply
:iconk3da:
ckemi :)

thanx for the watch
Reply
Add a Comment: